Kullanım Koşulları

Alpa Endüstri sitesindeki bağlantılar sizi Alpa Endüstri ağının dışına götürebilir. Alpa Endüstri, bu sitelerin içeriği, doğruluğu veya işleviyle ilgili olarak, hiç bir sorumluluk üstlenmez. Bu bağlantılar iyi niyet çerçevesinde sunulmaktadır. Alpa Endüstri, bağlantısını verdiğimiz sitelerde daha sonra olabilecek herhangi bir değişiklikten sorumlu değildir. Alpa Endüstri, Alpa Endüstri ‘ye bağlı şirketler veya bu sitenin oluşturulması, üretilmesi veya iletilmesinde yer alan diğer herhangi bir üçüncü taraf bu siteye erişim veya sitenin kullanımından doğabilecek herhangi bir doğrudan, dolaylı, arızi, tali veya cezai zarar, ziyan veya hasardan ötürü sorumlu tutulamaz.

Bu sitedeki her şey olduğu gibi sunulmaktadır. Alpa Endüstri veya bağlı şirketlerinden herhangi biri, bu sitede yer alan herhangi bir ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belgenin belirli bir amaca uygunluğunu garanti etmez. Ayrıca, bu siteye erişiminiz, kullanmanız veya bu siteden herhangi bir ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belge indirmeniz nedeniyle bilgisayar donanımınız da veya diğer varlıklarınız da olabilecek herhangi bir hasar veya bulaşabilecek bir virüsten Alpa Endüstri sorumlu tutulamaz.

İnternet aracılığıyla Alpa Endüstri’ye ilettiğiniz her tür bilginin (her tür yorum, öneri, fikir, grafik, vb. dahil), size veya başka herhangi bir kişiye herhangi bir ödeme yapılmaksızın, sınırsız kullanım hakkı yalnızca Alpa Endüstri mülkiyetine geçecektir. Ayrıca, bu tür bilgiler tarafımızca gizli tutulmak zorunda değildir.

18 yaşından küçüklerin, Alpa Endüstri web sitesine, velileri veya vasilerinden izin almaksızın bilgi sunmalarından Alpa Endüstri sorumlu tutulamaz.